Humbi tragjikisht dy binjakët e tij, reagon për herë të parë Ledian Memushaj

Publikuar tek: sport, më 11:41 07-02-2017 Humbi tragjikisht dy binjakët e tij, reagon për herë të parë Ledian Memushaj

Ditën e djeshme, mesfushori i kombëtares shqiptare, Ledian Memushaj ka përjetuar një dramë familjare, pasi bashkëshortja e tij shtatzënë ka humbur binjakët. E gjithë bota e futbollit dhe tifozeria i dërguan atij mesazhe ngushëllimi.

 Pak çaste më parë, Memushaj, në postimin e tij në faqen zyrtare në "Facebook" shkruan:

 "Në një moment kaq të vështirë për familjen time. Ju falenderoj, të gjithëve për mbështetjen. Përshendetje për të gjithë!

 - LM"/ newsport.al

leeee.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.088913202285767
array(1) { ["section"]=> string(81) "humbi-tragjikisht-dy-binjaket-e-tij-reagon-per-here-te-pare-ledian-memushaj-67972" }