Humbin jetën 4 persona në Bruksel, numri i viktimave shkon në 35

Publikuar tek: bota, më 11:41 28-03-2016 Humbin jetën 4 persona në Bruksel, numri i viktimave shkon në 35

Shkon në 35 numri i viktima në Bruksel si pasojë e shpërthimeve që tronditën disa ditë më parë kryeqytetin e Europës.

4 të plagosur kanë humbur jetën ditën e sotme pas plagëve të rënda të marra nga shpërthimet. Ky lajm konfirmohet nga ministri i Shëndetësisë së Belgjikës. Europa është ende e tronditur dhe nën kërcënimin e sulmeve nnga terroristët.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Planifikoi sulm terrorist, arrestohet në Hollandë 32 vjeçari francez
Ministri i Jashtëm gjerman kritikon partnerët e BE-së që kanë mbyllur kufijtë për refugjatët »
Article Logic
Execution time: 0.011691093444824
array(1) { ["section"]=> string(69) "humbin-jeten-4-persona-ne-bruksel-numri-i-viktimave-shkon-ne-35-36200" }