Humbja ndaj Skënderbeut, shpërbëhet Flamurtari

Publikuar tek: sport, më 21:30 18-05-2016 Humbja ndaj Skënderbeut, shpërbëhet Flamurtari

Humbja me Skëndërbeun që vulosi një sezon të dështuar për Flamurtarin, ka sjellë reagimin e menjëhershëm të drejtuesve të klubit.

Bordi drejtues ka marrë vendimin për të shkarkuar lojtarët, stafin teknik dhe trajnerin Zekeria Ramadanin.

Për skuadrën vlonjate ky sezon përfundoi ashtu si nisi, në mënyrën më të keqe, aq sa u rrezikua seriozisht rrëzimi në një kategori më poshtë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02204418182373
array(1) { ["section"]=> string(51) "humbja-ndaj-skenderbeut-shperbehet-flamurtari-40850" }