Humbje e madhe për futbollin shqiptar, ish-mbrojtësi i Kukësit jep lajmin e hidhur: U prehsh në paqe

Publikuar tek: sport, më 10:17 20-09-2017 Humbje e madhe për futbollin shqiptar, ish-mbrojtësi i Kukësit jep lajmin e hidhur: U prehsh në paqe

Ish-lojtari i Kukësit, Polizoi Arbi nëpërmjet një njoftimi në ''Facebook'' ka shprehur trishtimin e tij për vdekjen e mjekut të skuadrës së Tomorrit, Ilirjan Sinanaj.

Arbi  ka postuar një foto të Sinanajt, ku ai duket në fushë, teksa duket me valixhen e mjekut në dorë dhe e ka shoqëruar me shkrimin "U prehsh në paqe Doke''.

Sinanaj u nda nga jeta ditën e djeshme pas një sëmundjeje të rëndë, ndërsa ka qenë pjesë e stafit të Tomorit që prej 1987, e deri në momentet e fundit të jetës.

Edhe redaksitë e newsport.al dhe newsbomb.al i shprehin ngushellimet  familjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071890354156494
array(1) { ["section"]=> string(104) "humbje-e-madhe-per-futbollin-shqiptar-ish-mbrojtesi-i-kukesit-jep-lajmin-e-hidhur-u-prehsh-ne-paqe-93005" }