Humor i zi, ja çmimet për vrasjet sipas Durim Bamit, postuar në rrjete sociale

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:34 11-03-2015 Humor i zi, ja çmimet për vrasjet sipas Durim Bamit, postuar në rrjete sociale Lista sipas Durim Bamit, si humor ne facebook

Në rrjetet sociale çështja “Doshi” po merr përmasa qesharake, dhe siç duket edhe pas akuzës së një dite më parë të Tom Doshit për të atin e Ilir Metës, rrjedha e ngjarjeve po zhvillohet ndryshe. 

Një listë çmimesh “vrasjesh” nga ana e Durim Bamit po qarkullon  në facebook në të cilën vihen “ne lojë” personazhe të rëndësishëm të jetës politike në vend, majtas e djathtas.

Ka raste që, ata që kanë bërë këtë lloj ironie, kanë lidhur ngjarjet aktuale që po ndodhin edhe me akuzat e herëpashershme që u janë bërë politikanëve në fusha të ndryshme, me tenderat, jetën politike, sjelljen e tyre politike etj. Për më tepër lista e çmimeve për vrasjet jepet me tabelë në foto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030012130737305
array(1) { ["section"]=> string(81) "humor-i-zi-ja-cmimet-per-vrasjet-sipas-durim-bamit-postuar-ne-rrjete-sociale-5512" }