Humor me gjobat e Erion Veliajt në rrjetet sociale

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:34 28-08-2015 Humor me gjobat e Erion Veliajt në rrjetet sociale

Ashtu siç ndodh shpesh, edhe gjobat e lançuara nga Bashkia e Tiranës për këdo që ndot ambientin janë kthyer në fotografi dhe “meme” humoristike në rrjetet sociale.

Në qendër të shkasë qendron kryesisht urinimi në publik, për të cilin është parashikuar gjobitje deri në 200 mijë lekë.

Megjithatë, kryebashkiaku Erion Veliaj vijon të jetë i prerë në qendrimin e tij se çdokush që kapet ndotur ambientin do të gjobitet dhe detyrimi financiar do paguhet me çdo kusht.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092141628265381
array(1) { ["section"]=> string(56) "humor-me-gjobat-e-erion-veliajt-ne-rrjetet-sociale-19427" }