Humor me kërcënimin e ISIS

Publikuar tek: foto-e-dites, më 10:25 06-06-2015 Humor me kërcënimin e ISIS

Duket se shumë persona e kanë marrë me sportivitet kërcënimin e ISIS ndaj shqiptarëve jobesimtarë me anë të një videomesazhi.Njësoj si me fushatën zgjedhore dhe fenomene të tjera, interneti ka bërë punën e vet me krijimin e dhjetra “meme”-ve humoristike të cilat i gjen kudo në “fanpage’’-t e rrjeteve sociale. Në foto duken  disa nga më të pëlqyerat që po qarkullojnë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093350410461426
array(1) { ["section"]=> string(32) "humor-me-kercenimin-e-isis-12816" }