Humoristi feston sot ditëlindjen, por emocionohet dhe fjalët e tij prekin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:49 15-09-2016 Humoristi feston sot ditëlindjen, por emocionohet dhe fjalët e tij prekin

Jemi mësuar ta shikojmë teksa na bën të gjithëve të qeshim…

Por aktori i humorit, Julian Deda i ka emocionuar të gjithë me fjalët e tij. Ai tregon se sot feston 35-vjetorin dhe nuk fsheh as emocionet, teksa nuk harron as t’i falenderojë të gjithë.

Të shumtë kanë qenë fansat që e kanë uruar dhe në të njëjtën kohë e falenderojnë për buzëqeshjet e dhuruara.

"Sot ne 35-vjetorin tim ndjehem i bekuar. 
Ndjehem i bekuar, sepse jam djale i dy prinderve te shkelqyer, jam bashkeshort i nje gruaje te mrekullueshme, jam baba i dy femijeve, qe me shtojne jeten, jam vellai i nje artisti, jam shok, mik dhe koleg i njerezve qe me duan te miren dhe qe i respektoj pa mase, jam gjithashtu i rrethuar nga ju.

Ju, miqte e mi te ekranit dhe ata virtual, qe nuk jeni kursyer asnjehere se duartrokituri punen time, dhe qe nuk u kursyet as sot duke shkruar dhe thene urimet dhe fjalet me te mira ne diten time te lindjes. Nuk jua mbaj dot te fshehte, sot me keni emocionuar. Ju falenderoj nga zemra, ju dua shume, sepse jeni me te miret. Mirenjohje dhe respekt" shkruan Deda.

jul_deda.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03852915763855
array(1) { ["section"]=> string(78) "humoristi-feston-sot-ditelindjen-por-emocionohet-dhe-fjalet-e-tij-prekin-53021" }