Humoristi FOTO me zyshën e kantos: S’kam qenë shumë i vëmendshëm, prandaj përfundova tu knu me Ratin…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:48 28-09-2016 Humoristi FOTO me zyshën e kantos: S’kam qenë shumë i vëmendshëm, prandaj përfundova tu knu me Ratin…

Humoristi bën foto me zyshën e kantos dhe tregon pse përfundoi  duke kënduar me Ratin.

 ‘’S’kam qenë shumë i vëmendshëm, prandaj përfundova tu knu me Ratin…’’, rrëfen Bes Kallaku, teksa publikon gjithë krenari foton me këngëtaren e njohur Manjola Nallbani.

Dhe Besi duhet ta pranojë, se vëmendja në këtë foto shkon më shumë për zyshën e tij, në superformë dhe me një karrierë gjithnjë në ngjitje. Por dhe studenti i saj…duhet thënë nuk mbetet pas…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009282112121582
array(1) { ["section"]=> string(104) "humoristi-foto-me-zyshen-e-kantos-s-kam-qene-shume-i-vemendshem-prandaj-perfundova-tu-knu-me-ratin-54369" }