Humoristi francez vë në lojë shqiptarët: Ja si t’i njohim më mirë (Video)

Publikuar tek: bota, më 19:10 16-06-2016 Humoristi francez vë në lojë shqiptarët: Ja si t’i njohim më mirë (Video)

Humoristi i njohur francez, Gilles Bellatre, pak çaste përpara ndeshjes Francë -Shqipëri ka postuar një video në profilin e tij me titull “Shqiptarët”.

“Sot Francë - Shqipëri. Mundësia për të njohur këta njerëz të këndshëm nga Europa Lindore”, shkruan ai. Gilles tregon në videon e tij disa momente se si sillen shqiptarët, madje duke folur një shqipe të pastër.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011337995529175
array(1) { ["section"]=> string(76) "humoristi-francez-ve-ne-loje-shqiptaret-ja-si-t-i-njohim-me-mire-video-43735" }