“Hydrogen One”, smartfoni nga RED me teknologji që s’e ka as Apple dhe Samsung (Video)

Publikuar tek: bota, më 21:47 08-09-2017 “Hydrogen One”, smartfoni nga RED me teknologji që s’e ka as Apple dhe Samsung (Video)

Youtuberi Marques Brownlee, pati mundësinë e artë të kishte në duart e tij smartfonin e ri “Hydrogen One” nga RED, por kompania i vuri kusht të mos e tregojë teknologjinë e hologramit, gjatë prezantimit.

Megjithatë këtë të premte, RED njoftoi për partneritetin me kompaninë e teknologjisë holografike Leia Inc. Ky njoftim hedh dritë se si mund të duket teknologjia në fjalë.

via GIPHY

Vetë kompania Leia, në kanalin zyrtar në Youtube, ndodh të ketë një video që tregon teknologjinë holografike në ekranin e smartfonit dhe që me shumë mundësi do jetë te Hydrogen One.

yu567u56uityjlo.jpg

Për sa i përket kamerës të këtij smartfoni, besohet të jetë një prej më të mirave në treg, kjo për arsye se kompania RED prodhon kamerat profesionale që përdoren për xhirrimet e filmave në Hollivud.

fg4r5ty5juhdgh.jpg

sdfg45ry4hyedgfr.jpg

yju567ut6ugfju76.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093350410461426
array(1) { ["section"]=> string(87) "hydrogen-one-smartfoni-nga-red-me-teknologji-qe-s-e-ka-as-apple-dhe-samsung-video-91654" }