Hygerta Sako flet për herë të parë për jetën e saj private (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:45 25-12-2016 Hygerta Sako flet për herë të parë për jetën e saj private (Video)

Ish-Miss Shqiperia dhe prezantuesja bukuroshe Hygerta Sako flet për herë të parë për jetën e saj private.

E pyetur nga Arjola sesa e vështirë ishte t’ja shpjegonte vajzës së saj, Anais të gjithë proçesin e ndarjes nga ish bashkëshorti, Hygerta tregon:

“Nuk e pata shumë të vështirë t’ja shpjegoja vajzës gjithë çfarë ndodhi, sepsenë momentin që ti tregohesh plotësisht e sinqertë dhe kur ajo ndjen se është e rrethuar nga dashuria, nuk ka përse të vuaj asgjë.

Anaisit nuk i mungon asgjë, pavarësisht se është në këtë lloj situate familjare. E ka dashurinë e nënës, e ka dashurinë e babait, të familjarëve.” /InTv/

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021878004074097
array(1) { ["section"]=> string(70) "hygerta-sako-flet-per-here-te-pare-per-jeten-e-saj-private-video-63737" }