Hygerta Sako poston foton 'hot' nga ballkoni i hotelit, mbulohet vetëm me peshqir...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:11 30-05-2020 Hygerta Sako poston foton 'hot' nga ballkoni i hotelit, mbulohet vetëm me peshqir... Hygerta Sako

Gazetarja e njohur Hygerta Sako, është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar.

Ish-miss Shqipëria, tashmë nënë, është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj, por jo vetëm.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☀️

A post shared by Hygerta Sako (@hygerta_sako) on

Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga ballkoni i një hoteli, ku duket ulur në karrige, e mbuluar vetëm me një peshqir të bardhë. Sapo ka dalë nga dushi dhe në tavolinë e pret një mëngjes i shijshëm.

"Jeta fillon pas kafes", shkruan ajo krahas fotos së nxehtë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096640586853027
array(1) { ["section"]=> string(85) "hygerta-sako-poston-foton-hot-nga-ballkoni-i-hotelit-mbulohet-vetem-me-peshqir-208448" }