Hygerta Sako publikon FOTO pa grim, si duket moderatorja 'ujë e sapun'

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:54 24-04-2019 Hygerta Sako publikon FOTO pa grim, si duket moderatorja 'ujë e sapun'

Hygerta Sako është një ndër moderatoret më të njohura të ekranit.

 

Moderatorja merr shpesh vëmendjen e shtypit rozë edhe për shkak të pamjes së saj, teksa cilësohet si një ndër femrat shqiptare më të bukura.

Hygerta është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, ku ndan shpesh momente nga përditshmëria e saj. Ndërsa në një postim të fundit ajo është shfaqur pa pikë grimi në fytyrë.

'Pa gjumë, pa make-up dhe pa probleme', ka shkruar ajo në diçiturë.

-640-0-5cc02f2756b52.jpg

-640-0-5cc02f298cb32.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030369997024536
array(1) { ["section"]=> string(74) "hygerta-sako-publikon-foto-pa-grim-si-duket-moderatorja-uje-e-sapun-161661" }