Hyn të kryejë nevojat personale në kabinën elektrike, humb jetën një person në Durrës

Publikuar tek: aktualitet, më 13:50 10-01-2018 Hyn të kryejë nevojat personale në kabinën elektrike, humb jetën një person në Durrës

Një person ka humbur jetën ditën e sotme në qytetin e Durrësit.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të pallatit të sportit "Ramazan Njala".

Mësohet se një person ka hyrë në ambientet e një kabine elektrike të amortizuar për të kryer nevojat personale, por aksidentalisht ka rënë në kontakt me energjinë elektrike dhe ka humbur jetën menjëherë.

Deri tani mendohet se është ngjarja aksidentale, ndërsa policia ka nisur hetimet.

 logo_0_1.jpeg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tragjike, vret veten me pistoletë vajza 17-vjeçare
Studim mbi stilin e jetesës të fëmijëve nëpër shkolla: 12% nuk marrin vakte ushqimore, 17% nuk ndjekin dot mësimin »
Article Logic
Execution time: 0.010656833648682
array(1) { ["section"]=> string(91) "hyn-te-kryeje-nevojat-personale-ne-kabinen-elektrike-humb-jeten-nje-person-ne-durres-106087" }