Hyri e zhveshur në finalen e Champions League, UEFA gjobit bukuroshen bionde

Publikuar tek: sport, më 21:16 05-06-2019 Hyri e zhveshur në finalen e Champions League, UEFA gjobit bukuroshen bionde

Kinsey Wolanski, vajza 20-vjeçare ruse që hyri në stadium në pjesën e parë midis Totenham dhe Liverpoolit u gjobit nga UEFA me shumën e 15 mijë eurove për arsye reklame të paautorizuar dhe veshje provokuese në stadium.

Bukuroshja bjonde bëri reklamë për faqen Vitaly Uncensored, një reklamë që do të kushtonte mbi 200 mijë euro.

Edhe pse bukuroshja bjonde u gjobit, fitimet e saj nga rritja e ndjekësave (followers) në 2.5 milionë në Instagram, por edhe nga fitimet e kompanisë të ‘Vitaly Uncescored’ janë mbi 4 milionë euro.

Kështu që bukuroshja bionde nuk do të jetë dhe kaq e trishtuar për këtë gjobë...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070109367370605
array(1) { ["section"]=> string(82) "hyri-e-zhveshur-ne-finalen-e-champions-league-uefa-gjobit-bukuroshen-bionde-167083" }