Hyri në fushë e zhveshur gjatë finales Tottenham-Liverpool, modelja viziton së shpejti Kosovën për këtë arsye

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:52 25-06-2019 Hyri në fushë e zhveshur gjatë finales Tottenham-Liverpool, modelja viziton së shpejti Kosovën për këtë arsye

Modelja amerikane, Kinsey Wolanski pak javë më parë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, madje edhe të atyre që nuk ndjekin kurrë furbollin.

Modelja u fut në fushë me rroba banjo gjatë finales Tottenham-Liverpool. Këto pamje bën xhiron e botës, ndërsa modelja u lakua pafund në media.

“E bëra vetëm për të provuar diçka të re dhe për të dalë nga zona e rehatisë”, u shpreh Kinsey për veprimin e saj.

Ndërkohë, së shpejti ajo do të vizitojë Kosovën. Mediat kosovare bëjnë të ditur se modelja pas tri ditësh do jetë në Kosovë së bashku me të dashurin e saj. Kinsey do jetë e ftuar speciale në një event ku do prezantohen makina luksoze.

p-4-400x600.png

SEI_71051215.jpg

image.jpg

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069279670715332
array(1) { ["section"]=> string(115) "hyri-ne-fushe-e-zhveshur-gjate-finales-tottenham-liverpool-modelja-viziton-se-shpejti-kosoven-per-kete-arsye-169682" }