Rrezikoi të mbytet, nxirret i gjallë 65-vjeçari në Liqenin Artificial në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:51 07-07-2020 Rrezikoi të mbytet, nxirret i gjallë 65-vjeçari në Liqenin Artificial në Tiranë Ilustruese

Një 65-vjeçar është shpëtuar, pasi rrezikoi të mbytej në Liqenin Artificial në Tiranë.

Bëhet me dije se shtetasi Gj. C., 65 vjeç është futur në liqen për t’u larë, por ka rrezikuar të mbytej.

Menjëherë pas ngjarjes personi në fjalë është dërguar në spital, jashtë rrezikut për jetën dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Informacion paraprak:

Më datë 07.07.2020, rreth orës 13:00, është nxjerrë nga Liqeni Artificial shtetasi Gj. C., 65 vjeç, i cili gjatë kohës që ka qene duke u larë, ka rrezikuar te mbytej. Ky shtetas është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve,  jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0063350200653076
array(1) { ["section"]=> string(83) "hyri-per-t-u-lare-ne-liqenin-artificial-ne-tirane-shpeton-65-vjecari-detajet-213132" }