Hysaj dhe Napoli nuk ia dalin, “tris” i Romës në transfertë

Publikuar tek: sport, më 20:36 15-10-2016 Hysaj dhe Napoli nuk ia dalin, “tris” i Romës në transfertë

Napoli nuk ka mundur të fitojë ditën e sotme në shtëpi, teksa është mundur nga Roma me rezultatin 3- 1. Mbrojtësi shqiptar, Elseid Hysaj ishte titullar, por nuk mundi që të arrinte një rezultat pozitiv me ekipin e tij.

Pjesa e parë është mbyllur me rezultatin 0-1, ndërsa në të dytën u shënuan edhe tre gola të tjerë. Ishte Dzeko në minutën e 54 që dyfishoi rezultatin dhe më pas vendasit ngushtuan diferencën e golave me Koulibaly në minutën e 58. Katër minuta para fundit, Salah vulos rezultatin duke i dhënë fitoren 3-1 skuadrës së tij.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091819763183594
array(1) { ["section"]=> string(62) "hysaj-dhe-napoli-nuk-ia-dalin-tris-i-romes-ne-transferte-56309" }