Hysaj lë pas Spanjën, ja si mund të fitojmë me Italinë

Publikuar tek: sport, më 22:49 06-10-2017 Hysaj lë pas Spanjën, ja si mund të fitojmë me Italinë

Pas humbjes me Spanjën ka folur për mediat dhe Elseid Hysaj.

Hysaj tha për “Supersport” se në pjesën e dytë u luajt më mirë dhe nëse luhet si në pjesën e dytë dhe ndaj Italisë, mund të fitohet.

“Shqipëri-Itali do të jetë një ndeshje e bukur, po të luajtëm si sot në pjesën e dytë, apo si në dhjetë minutat e para mund të fitojmë. Jam i kënaqur që do të luhet në Shkodër, shpresojmë që të japim 100%. Besoj që një skuadër si Italia nuk i anashkalon sfidat, kështu që do të viujnë në Shqipëri shumë të frymëzuar” tha Hysaj. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026798963546753
array(1) { ["section"]=> string(59) "hysaj-le-pas-spanjen-ja-si-mund-te-fitojme-me-italine-95011" }