I akuzuar për trafik organesh, biznesmeni rus bënte jetë luksoze me bashkëshorten e tij (FOTOT)

Publikuar tek: bota, më 08:15 02-10-2016 I akuzuar për trafik organesh, biznesmeni rus bënte jetë luksoze me bashkëshorten e tij (FOTOT)

Boris Volfman, 32 vjeçari që u arrestua në Shqipëri për trafikim organesh njerëzore, bënte një jetë luksoze, raporton Daily Mail.

Fotot e hedhura në rrjetet sociale tregojnë jetën jashtë punës së trafikut të biznesmenit rus. Më parë ai ishte arrestuar në Turqi pikërisht me të njëjtën akuzë dhe shfrytëzimin e refugjatëve nga Siria, për tu marrë organet dhe për tua dhënë klientëve të tjerë.

U arrestua në Shqipëri ndërkohë që u akuzua për trafikim organesh nga Costa Rica në Kosovë. Pasi e kërkonte Kosova, ai u arratis në Shqipëri. Ndërkohë që në media u publikuan fotot e jetës së tij glamoroze me bashkëshorten ukrainase Yuli Guralink.

organ_5.jpg

organ_4.jpg

organ_3.jpgorgan_2.jpgorgan.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Brazili dislokon 25 000 ushtarë për zgjedhjet e nesërme lokale
Plagosen rëndë 11 studente pasi ashensori i konviktit bie nga kati i 7-të »
Article Logic
Execution time: 0.011875867843628
array(1) { ["section"]=> string(98) "i-akuzuar-per-trafik-organesh-biznesmeni-rus-bente-jete-luksoze-me-bashkeshorten-e-tij-fotot-54807" }