I akuzuar si kreu i bandës së drogës kolumbiano-shqiptare, kapet shqiptari i shumëkërkuar në Spanjë (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:55 03-06-2020 I akuzuar si kreu i bandës së drogës kolumbiano-shqiptare, kapet shqiptari i shumëkërkuar në Spanjë (VIDEO) Video nga arrestimi

Arrestohet në Spanjë shqiptari i shumëkërkuar për drafik droge nga amerika Latine në Europë.

Emri i tij nuk bëhet me dije, por sipas medieve të huaja, ai ishte kreu i një organizate kolumbiane-shqiptare, e dedikuar për trafikimin e drogës dhe pastrimin e parave.

Drejtësia holandeze kishte lëshuar një urdhër arresti ndërkombëtar, me akuzën e kreut të bandës së drogës.

Në videon e mëposhtme, të shpërndarë nga mediet spanjolle është bërë publik momenti kur shqiptari arrestohet në shtëpinë e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089471340179443
array(1) { ["section"]=> string(111) "i-akuzuar-si-kreu-i-bandes-se-droges-kolumbiano-shqiptare-kapet-shqiptari-i-shumekerkuar-ne-spanje-video-208933" }