I arrestuan partneren, Mozzik merr vendimin e rëndësishëm

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:39 08-05-2019 I arrestuan partneren, Mozzik merr vendimin e rëndësishëm

Reperja e njohur Loredana Zefi pas lajmit për vjedhje ndaj një çifti zvicerian, bllokoi komentet në Instagram për t'ju shmangur pyetjeve të shumta nga fansat. 

Por mesa duket partneri i saj, Mozzik nuk e ka duruar  presionin e madh nga mediat dhe rrjetet sociale dhe ka vendosur t'i bllokojë komentet në profilin e tij në Instagram ashtu si Loredana.

Kujtojmë se Loredana dyshohet për dëm financiar rreth 700,000 franga, kurse vëllai i saj, Berati për 200,000 franga, që në total kapin shifrën prej 900.000 franga. Ata akuzohen se kanë mashtruar një çift zvicerian, të cilët pretendojnë se nën presion motër e vëlla u kanë marrë shumën e konsiderueshme të parave.

EMgZT0k7.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Policia e Zvicrës jep detaje rreth arrestimit të Loredanës për mashtrim me mbi 1 milion euro
Zbulohet FOTO e parë e Loredanës pas arrestimit, ja në çfarë gjendje është këngëtarja »
Article Logic
Execution time: 0.013116836547852
array(1) { ["section"]=> string(63) "i-arrestuan-partneren-mozzik-merr-vendimin-e-rendesishem-163495" }