I arrestuan të ëmën në ‘operacionin tërmeti’, reagon vajza e biznesmenit të ndjerë Rrapush Hoxholli: Nuk ta nxinë dot figurën, edhe në varr të kanë falenderuar pas tërmetit

Publikuar tek: aktualitet, më 16:11 18-01-2020 I arrestuan të ëmën në ‘operacionin tërmeti’, reagon vajza e biznesmenit të ndjerë Rrapush Hoxholli: Nuk ta nxinë dot figurën, edhe në varr të kanë falenderuar pas tërmetit FotoMontazh: Reagimi i Aida Hoxhollit, vajza e biznesmenit te ndjere Rrapush Hoxholli

Vjollca Hoxholli, bashkëshortja e ndërtuesit të ndjerë Rrapush Hoxholli, është një prej personave të arrestuar për “operacionin tërmeti” nga Policia, për pasojat e tërmetit të 26 nëntorit.

Pas një seance maratonë, Gjykata ka vendosur ndaj Vjollca Hoxhollit dhe disa personave të tjerë masën “arrest shtëpie”. Mirëpo, në një reagim në Facebook, vajza e Vjollca dhe Rrapush Hoxhollit shkruan se emrin e familjes së saj nuk e nxin dot askush, pasi babai i saj thekson ajo ka punuar me ndershmeri.

Aida Hoxholli shkruan ndër të tjera se është e nderuar që është vajza e biznesmenit të ndjerë Rrapush Hoxholli pasi njerëz të shumtë, sipas saj, i kanë dhënë uratën dhe te varri babait të saj për sigurinë e apartamenteve të tyre, pas tërmetit.

Reagimi i Aida Hoxhollit:

Screenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026695013046265
array(1) { ["section"]=> string(174) "i-arrestuan-te-emen-ne-operacionin-termeti-reagon-vajza-e-biznesmenit-te-ndjere-rrapush-hoxholli-nuk-ta-nxine-dot-figuren-edhe-ne-varr-te-kane-falenderuar-pas-termetit-192458" }