I ati pëson infarkt, Mozzik i bën dedikimin prekës nga spitali: Vetëm zoti vendos…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:25 06-04-2020 I ati pëson infarkt, Mozzik i bën dedikimin prekës nga spitali: Vetëm zoti vendos…

Dy reperët e njohur shqiptar, Mozzik dhe Getinjo, janë përballur  së fundmi me një situatë të vështirë familjare.

Babai i tyre Gazmend Aliu ka pësuar infarkte në zemër, por fal intervenimit të shpejtë të mjekëve ka shpëtuar.

Lajmin e mirë e ka ndarë Mozzik në llogarinë e tij në Instagram, ku ka prekur të gjithë me fjalët që ka shkruar.

‘E vetëm ti Zot je ai që bën mbrekullira,e që ti vendos se do a rrimë ende, a po do e lëmë këtë botë.Falë Zotit dhe mjekëve me intervenim të shpejtë e shpëtuam Babën Gazmend ,nga infarktet në zemër.Kjo qenka jeta po të çuditka!Të Dua Bacalok!  Faleminderit Zot!Faleminderit Mjekëve!’, u shpreh ai.

92171716_513420895990122_788166476371591168_n.jpgmozzik-780x439.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009160041809082
array(1) { ["section"]=> string(86) "i-ati-peson-infarkt-mozzik-i-ben-dedikimin-prekes-nga-spitali-vetem-zoti-vendos-201561" }