I ati vret foshnjen 9 muajshe. I fut duart në fyt pasi nuk duronte dot të qarën

Publikuar tek: bota, më 17:07 30-11-2016 I ati vret foshnjen 9 muajshe. I fut duart në fyt pasi nuk duronte dot të qarën

Babai ka abuzuar me foshnjen vetëm 9 muajshe pasi nuk duronte dot të qarën e tij. Ai i ka futur duart në fyt duke e mbytur.

Foshnja me emrin Jaz kishte duruar një sërë lëndimesh dhe dhunë të shtuar nga i ati 19 vjeçar. Foshnja rezultoi të kishte eshtra të thyera dhe gjakderdhje në tru, raporton newsbomb.al.

Policia Wentzville konfirmoi dje se Jax vdiq në spital pas dhunës makabre, ndërsa i ati Robert James Burnette akuzohet dhe është arrestuar si shkaktari që i mori jetën  vogëlushit.

Ndërkohë nëna e Jax e Megan Hendrix, 20 vjeç, është përballur gjithashtu me akuza të abuzimit pasi policia thonë se ajo ka qenë dëshmitare e abuzimit të tmerrshëm por nuk ka ndërhyrë.

 3AE2DAC300000578-3983462-image-a-4_1480520650236.jpg

3AE2DABD00000578-3983462-image-a-5_1480520654291.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022043943405151
array(1) { ["section"]=> string(84) "i-ati-vret-foshnjen-9-muajshe-i-fut-duart-ne-fyt-pasi-nuk-duronte-dot-te-qaren-61158" }