I binin flokët me grushte, aktorja e famshme përdor paruke

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:06 19-08-2016 I binin flokët me grushte, aktorja e famshme përdor paruke

Keira Knightley është një ndër aktoret e cila ka përdorur paruke pasi flokët e saj pësuan një rënie të ndjeshme.

“I kam lyer flokët në çdo ngjyrë të mundshme. Pas kësaj, flokët filluan të më binin me grushte”, ­tregoi aktorja në një intervistë për “In Style”.

Për këtë arsye, gjatë pesë viteve të fundit ajo përdori paruke, kështu do të parandalonte dëmtimin e mëtejshëm.

Keira, e cila mirëpriti vajzën e saj Edie në vitin 2015, me bashkëshortin James Righton, tregoi se që pas lindjes flokët e saj janë më të trashë dhe kaçurrela se më parë.

keira-knightley_143462055160.jpg08-Keira-Knightley.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.042010068893433
array(1) { ["section"]=> string(63) "i-binin-floket-me-grushte-aktorja-e-famshme-perdor-paruke-50230" }