I biri ka datëlindjen, kryebashkiakja e njohur publikon fotot nga festa familjare

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:26 03-02-2018 I biri ka datëlindjen, kryebashkiakja e njohur publikon fotot nga festa familjare

Voltana Ademi, kryetare e Bashkisë Shkodër, është një nga më të njohurat në vend, pasi më herët jo ka qenë dhe deputete.

Ditën e sotme Ademi ka festuar datën e lindjes së djalit të saj. Kryebashkiakja e Shkodrës me këtë rast ka postuar disa foto nga festa familjare.

Djali i saj e ka shijuar në maksimum festën dhe duket që është edhe një fans i madh i Batman, pasi në të gjitha fotot gjatë mbrëmjes ka të vizatuar në fytyrën e tij shenjën e këtij personazhi të filmave.

Më poshtë postimi:

Screenshot_20.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014916896820068
array(1) { ["section"]=> string(87) "i-biri-ka-datelindjen-kryebashkiakja-e-njohur-publikon-fotot-nga-festa-familjare-109026" }