I biri ka ditëlindjen, deputeti i rëndësishëm në PS i bën një urim special: 12 vjet më parë…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:15 04-12-2017 I biri ka ditëlindjen, deputeti i rëndësishëm në PS i bën një urim special: 12 vjet më parë…

Djali i një ndër deputetëve më të rëndësishëm në PS, njëherësh edhe kreu i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja ka ditëlindjen.

Ersi mbush plot 12 vjeç dhe i ati i tij deputet i kuvendit shqiptar kthehet pas në kohë, që në ditën që i vogli i tij erdhi në jetë dhe i bën këtë deidik special.

“Sot im bir Ersi mbushi 12 vjeç !

12 vjet më parë e qara këtij fëmije qe gëzimi ynë më i madh ndërsa sot si çdo prind për fëmijën e tij unë jam i bekuar nga zoti dhe i përmbushur me një fëmijë të tillë që thjesht është shembullor në sjellje , në familje , në shkollë dhe në shoqërinë e moshës së tij.
Edhe 100 biri im, jetë dhe shëndet pa fund dhe u bëfsh i zoti i vetes ! Babi”, uron deputeti Ulsi Manja. 

 

-yrQsLlB.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088250637054443
array(1) { ["section"]=> string(96) "i-biri-ka-ditelindjen-deputeti-i-rendesishem-ne-ps-i-ben-nje-urim-special-12-vjet-me-pare-101868" }