I biri mbush 1 vjeç, këngëtarja shqiptare publikon videon e rrallë dhe bën një dedikim të veçantë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:16 29-05-2017 I biri mbush 1 vjeç, këngëtarja shqiptare publikon videon e rrallë dhe bën një dedikim të veçantë

I biri i këngëtarëve Vesa Luma dhe Big Bastës, Lian ka mbushur sot një vjeç. E ëma teksa ka publikuar një video me disa nga momentet më pikante përgjatë një viti, i ka dedikur disa fjalë të çmuara të shtrenjtit të saj.

“Jeta ime, Liani im sot mbushi nje vite! Para se te vije ti engjulli jone ne jete, nuk kisha menduar ndonjehere se sa te parendesishme mund te me duken shume gjera tjera para teje...

Dashuria e madhe dhe e sinqerte per te pas TY ne jeten tone ,reflekton ne bukurine e buzeqeshjen tende! Nuk kam perjetuar lumturi me te madhe se te jem cdo sekond te vitit me ty!

Nuk me besohet se qysh tani ke marr zemren e aq shume dashamiresve qe mezi presin te te takojne perqafojne apo te bejne fotografi me ty Falemderit Zot qe na shperbleve dashurine tone me kete Mrekulli! Falemderit Lian,qe mua dhe babin tend na bere te kuptojme se cka realisht qenka JETA Te duam deri ne frymen e fundit!”, shkruan Vesa Luma.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022402763366699
array(1) { ["section"]=> string(102) "i-biri-mbush-1-vjec-kengetarja-shqiptare-publikon-videon-e-rralle-dhe-ben-nje-dedikim-te-vecante-80341" }