I bllokuan rrugën, Rama: Ishte djali i Faros me shokun e Gridës dhe ca njerëz të lodhur

Publikuar tek: politike, më 18:52 16-06-2019 I bllokuan rrugën, Rama: Ishte djali i Faros me shokun e Gridës dhe ca njerëz të lodhur

Kryeministri Edi Rama nuk ka kursyer batutat nga qyteti i Pogradecit, për ish-deputetët e Partisë Demokratike, të cilët organizuan protesta për t’i bllokuar rrugën.

Kreu i qeverisë vijoi sot me takimet elektorale në Pustec dhe Pogradec, ndërsa protestues të opozitës tentuan t’i bllokojnë sërish rrugën eskortës së tij.

“Kush janë këta djali i Faros me shokun e Gridës, dhe ata që dolën atje në Librazhd me ca njerëz të lodhur? Dhe ai thotë këta janë të burgosur politik dhe thonë kur të vimë ne do t’i shpërblejmë si të përndjekur politik, këta kanë ikur. E thoshte mirë Zhvejku, mirë u çmendën por pse të gjithë bashkë?”, tha Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.050822019577026
array(1) { ["section"]=> string(92) "i-bllokuan-rrugen-rama-ishte-djali-i-faros-me-shokun-e-grides-dhe-ca-njerez-te-lodhur-168461" }