“I burgosuri më seksi” fillon punën si model në Amerikë

Publikuar tek: bota, më 18:14 15-02-2017 “I burgosuri më seksi” fillon punën si model në Amerikë

Pasi doli nga burgu i Kalifornisë, mashkulli më seksi Jeremy Meeks sot ka filluar punë si model në New York.  Meeks është i martuar dhe baba i tre fëmijëve.

 Ai ka debutuar në Javën e modës në New York. Po ashtu ai ka reklamuar koleksionin e rrobave të dizajnerit Philipp Plein.

Në pistë kanë qenë dhe figura të njohura botërisht si, Kylie Jenner, Paris Hilton e Madonna.

Jeremy Meeks ishte dënuar me 27 muaj burg në vitin 2015, pasi ishte shpallur fajtor për posedim të armëve dhe municionit, mbajtje të armës në publik dhe aktivitet kriminal në rrugë.

Ai u lirua nga burgu në mars të vitit 2016  dhe sot jeton i lumtur pranë familjes së tij.  

mee3-513x450.jpg

maxresdefault-7-550x309.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « PE-ja i hap dritën jeshile marrëveshjes së kontestuar tregtare me Kanadanë
Helikopteri ushtarak ulet në mes të rrugës, piloti pyet kamionistin nga shkohet për qytet (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.011240005493164
array(1) { ["section"]=> string(59) "i-burgosuri-me-seksi-fillon-punen-si-model-ne-amerike-68821" }