I buzëqeshur dhe me dy gishta lart, Meta poston foton: Në Lezhën e Besëlidhjes së Skëndërbeut

Publikuar tek: aktualitet, më 09:06 22-11-2020 I buzëqeshur dhe me dy gishta lart, Meta poston foton: Në Lezhën e Besëlidhjes së Skëndërbeut

Presidenti Ilir Meta u ka uruar të dielë të mbarë qytetarëve me një foto nga Lezha.

I buzëqeshur dhe me dy gishtat e ngritur, Meta ka pozuar nga Lezha e Besëlidhjes së Skëndërbeut.

“Nga Dibra e Kastriotëve, në Lezhën e Besëlidhjes së Skënderbeut. Mirëmëngjes dhe të diel të mbarë për të gjithë,” shkruan Meta në postimin e tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pasojat e Covid-19, do të ketë më shumë apo më pak lindje
Mjeku thirrje publike nga ambulanca: Kam 6 orë që pres këtu në makinë, zgjohuni hapni Covid4, kush e di sa të tjerë presin si unë (Apeli ulëritës i DOKTORIT) »
Article Logic
Execution time: 0.011476993560791
array(1) { ["section"]=> string(98) "i-buzeqeshur-dhe-me-dy-gishta-lart-meta-poston-foton-ne-lezhen-e-beselidhjes-se-skenderbeut-228663" }