I dashur i Lori Hoxhës humbet personin e shtrenjtë: Vllai im do më mungosh gjithë jetën!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:28 13-08-2017 I dashur i Lori Hoxhës humbet personin e shtrenjtë: Vllai im do më mungosh gjithë jetën!

I dashuri i biznesmenes Lori Hoxha ka humbur një person të shtrenjtë.

Vis Bajraktari ka publikur në “InstaStory” foton e një djali të ri, me mbishkrimin, “Lali im, vëllai im, do më mungosh gjithë jetën!”.

Newsbomb.al mëson se djali në foto është Enea Rama, i cili humbi jetën tragjikisht gjatë një aksidenti në Tivar të Malit të Zi. Enea Rama është nipi i Fatmir Ramës, i njohur si Miri i Xhikes, i vrarë në një atentat në vitin 2003 tek ish Kartodromi në Tiranë.

Siç kuptohet dhe nga komenti i Vis Bajraktarit, Enea ishte mik i ngushtë i tij, humbja e së cilit i ka shkaktuar shumë dhimbje./Newsbomb.al/ 

encaaa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.635586977005
array(1) { ["section"]=> string(92) "i-dashur-i-lori-hoxhes-humbet-personin-e-shtrenjte-vllai-im-do-me-mungosh-gjithe-jeten-88990" }