“I dashur Pjerin…”, LSI i përgjigjet ‘flakë për flakë' deputetit të PS: Edhe gruas tënde ne i dhamë shansin për të qenë shefe

Publikuar tek: politike, më 23:52 06-01-2018 “I dashur Pjerin…”, LSI i përgjigjet ‘flakë për flakë' deputetit të PS: Edhe gruas tënde ne i dhamë shansin për të qenë shefe

Deklaratave të deputetit të Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu ku i cilësonte njerëzit e LSI në administratë si pengues të reformave, i është përgjigjur deputeti Endrit Braimllari.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Bramillari shkruan se LSI është një parti që i ka dhënë shansin shumë njerëzve të aftë dhe të zotë në këtë vend.

“Janë të shumtë njerëzit që LSI iu ka dhënë shansin, dhe nuk ka parë bindje politike por është bazuar në vlerat që ata mbartin dhe në respekt të ligjit, kjo edhe për shumë socialistë të ndershëm që nuk iu hapeshin dyert”,- shkruan Braimllari.

Më tej deputeti i LSI i kujton kolegut të tij socialist se ishte pikërisht Lëvizja Socialiste për Integrim që bëri të mundur që bashkëshortja e tij të futej në punë.

Më poshtë reagimi i plotë i Endrit Braimllarit: 

Screenshot_54.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012650012969971
array(1) { ["section"]=> string(125) "i-dashur-pjerin-lsi-i-pergjigjet-flake-per-flake-deputetit-te-ps-edhe-gruas-tende-ne-i-dhame-shansin-per-te-qene-shefe-105703" }