‘I dashuri e pikturon nudo’, Ema Andrea shpërthen keq ndaj gazetarëve: kushurinj të pushtetit, sallë me kunguj…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:27 30-01-2018 ‘I dashuri e pikturon nudo’, Ema Andrea shpërthen keq ndaj gazetarëve: kushurinj të pushtetit, sallë me kunguj…

Aktorja Ema Andrea është përfolur shumë në media kohët e fundit për lidhjen e saj të dashurisë. 

Lajmet rozë që kanë qarkulluar për aktoren në rrjetet sociale kanë qënë të shumta, duke komentuar jetën private të saj. Por mesa duket aktores së njohur nuk i ka pëlqyer aspak kjo gjë, madje së fundmi ka reaguar shumë ashpër ndaj gazetarëve që shkruajnë për të.

Ditët e fundit, në media qarkulloi lajmi për zbulimin e identitetit të dashurit të saj dhe pikturat nudo që ai i bënte aktores. Bëhet fjalë për piktorin Elton Luarasi, i cili në llogaritë e tij në rrjetet sociale ka publikuar foto të shumta me Emën.

Në një status ne Instagram aktorja ka shpërthyer ndaj gazetarëve, duke u thënë se për sa kohë që nuk njohin të vërtetën e jetës së saj, nuk kanë të drejtë të ndërhyjnë. Sakaq, gazetarët i ka quajtur kushurinj të pushtetit.

“Falë zotit nuk bëj art rozë dhe nuk jam kushurinj me pushtetin, se kush do duronte një sallë me kunguj qokash”- shkruan Ema.

Postimi i plotë:

Screenshot_38.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010773897171021
array(1) { ["section"]=> string(112) "i-dashuri-e-pikturon-nudo-ema-andrea-shperthen-keq-ndaj-gazetareve-kushurinj-te-pushtetit-salle-me-kunguj-108454" }