I dashuri e tradhëtoi, vajza merr hak duke i bërë diçka shokuese

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:12 27-09-2016

Ky djalë duhej të ishte menduar mirë përpara se ta tradhëtonte të dashurën e tij, pasi ajo di të tregohet vërtet hakmarrëse.

Pasi mori vesh që i dashuri po puthej me një tjetër në një festë, vajza e quajtur Sarah bashkë me shoqen e saj Mandie vendosën ti bënin atij një surprizë. Sarah mori ngacmuesin elektrik që i dashuri i kishte dhuruar për Krishlindje dhe e goditi atë në organin gjenital. Skena u filmua e gjitha nga Mandie. Në video djali përpiqet të mbrohet duke thënë: “Ajo nuk është e dashura ime, ajo nuk është e dashura ime!”

Por, pamja ishte mëse e qartë dhe Sarah u tregua e pamëshirshme. Për më shumë ndiqni videon shokuese.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11485195159912
array(1) { ["section"]=> string(69) "i-dashuri-e-tradhetoi-vajza-merr-hak-duke-i-bere-dicka-shokuese-54292" }