I dashuri i Lori Hoxhës pozon nga Los Angeles, familja e trashëgimtares së Top Channel nuk rri indiferente

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:41 22-06-2017 I dashuri i Lori Hoxhës pozon nga Los Angeles, familja e trashëgimtares së Top Channel nuk rri indiferente

Vis Bajraktari, prej kohësh tashmë është në një marrëdhënie me trashëgimtaren e Top Channel, Lori Hoxha.

Shumë u fol për një ndarje mes tyre por kjo foto duket se sheshon gjithçka. Nga Los Angeles Visi hedh këtë foto të cilën e ka pëlqyer Sara Hoxha, kunata e tij, pra motra e Lorit si dhe baxhanaku, Ledion Liço.

“Eh mer daj mer dajë”, i komenton sakaq edhe djali i Ardian Fullanit, Erik Fullani.

“E ke parasysh vetë ti”, i kthehet Visi duke nënkuptuar kushedi se çfarë.

Gjithsesi...lajmi këtu është që Lori dhe Visi janë bashkë aq kohë sa familja e trashëgimtares është aktive në gjërat që publikon dhëndrri i tyre.

vissss.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038674831390381
array(1) { ["section"]=> string(111) "i-dashuri-i-lori-hoxhes-pozon-nga-los-angeles-familja-e-trashegimtares-se-top-channel-nuk-rri-indiferente-83399" }