I dashuri i përfshirë në atentatin ndaj prokurorit/ Reagon për herë të parë Kejvina Kthella: Mediat po abuzojnë me emrin tim si plehra

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:24 09-11-2019 I dashuri i përfshirë në atentatin ndaj prokurorit/ Reagon për herë të parë Kejvina Kthella: Mediat po abuzojnë me emrin tim si plehra

Modelja e njohur Kejvina Kthella ka reaguar për herët të parë pas përfshirjes së të dashurit të saj Redian Rraja në atenatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji.

Përmes një postimi në Instastory, Kejvina sulmon mediat, të cilat i quan flliqësira.

Sipas modeles, ato kanë abuzuar me emrin e saj.

‘Gazeflliqësira do përgjigjeni shumë shpejt për kto artikuj qe keni përdorur në emrin tim! Po abuzoni si kafshët, plehra!’, shkruan Kejvina.

Kujtojmë që më herët Kthjella është thirrur në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, ku është pyetur për ngjarjen e 1 nëntorit, pasi i dashuri i saj ka deklaruar se nuk kishte lidhje me atentatin ndaj prokurorit Ndoja dhe se nuk kishte asnjë njohje as me të dhe as me dy personat e tjerë që ndodheshin në makinë.

Screenshot_8.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007375955581665
array(1) { ["section"]=> string(139) "i-dashuri-i-perfshire-ne-atentatin-ndaj-prokurorit-reagon-per-here-te-pare-kejvina-kthella-mediat-po-abuzojne-me-emrin-tim-si-plehra-185278" }