I dashuri i propozon për martesë këngëtares shqiptare këtë Shën Valentin, ajo publikon foto dhe tregon unazën (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:54 14-02-2017 I dashuri i propozon për martesë këngëtares shqiptare këtë Shën Valentin, ajo publikon foto dhe tregon unazën (Foto)

Shën Valentini ose festa e të dashuruarve, është simbol i celebrimit të dashurisë dhe shumë çifte zgjedhin pikërisht këtë ditë jo vetëm për dhurata apo për të shprehur dashurinë, por edhe për ti propozuar të dashurave të tyre.

Këtë ka bërë edhe partneri i këngëtares Zaimina Vasjari i cili i ka propozuar në Maldive, atje ku ata po kalojnë pushimet.

 “Gjithçka që dua”, shkruan këngëtarja në foton ku tregon edhe unazën. 

zajmina5.jpgzajmina3.jpgzajmina1.jpg

zajmina2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029946088790894
array(1) { ["section"]=> string(119) "i-dashuri-i-propozon-per-martese-kengetares-shqiptare-kete-shen-valentin-ajo-publikon-foto-dhe-tregon-unazen-foto-68688" }