I dashuri ka ditëlindjen, vajza i bën dhuratë testin e shtatzënisë, reagimi i tij do t’ju mahnisë (VIDEO VIRALE)

Publikuar tek: bota, më 12:53 17-07-2017 I dashuri ka ditëlindjen, vajza i bën dhuratë testin e shtatzënisë, reagimi i tij do t’ju mahnisë (VIDEO VIRALE)

Kjo video po bëhet virale në internet për shkak të mesazhit tejet pozitiv e emocionues që përcjell.

Burri që shikoni në video ka ditëlindjen dhe gruaja për ta surprizuar i ka dhuruar testin e saj të shtatzënisë që rezultonte pozitiv.

As vetë ajo nuk e dinte se si mund të reagonte i shoqi ndaj kësaj dhurate por reagimi i tij është vërtet i jashtëzakonshëm dhe do t’ju emocionojë.

Ndiqeni si më poshtë!

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hollywood-i në zi, vdes ylli i kinemasë amerikane
E rrezikshme, kjo grua rrëfen historinë e trishtë, kanceri i shfaqet gjatë shtatzanisë dhe e shëmton në fytyrë »
Article Logic
Execution time: 0.009270191192627
array(1) { ["section"]=> string(114) "i-dashuri-ka-ditelindjen-vajza-i-ben-dhurate-testin-e-shtatzenise-reagimi-i-tij-do-t-ju-mahnise-video-virale-86423" }