'I dashuri po më lë javë për javë!' Habit aktorja shqiptare, i bën thirrje LIVE të dashurit: Pajtohu, mos bëj si kalama

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:58 10-02-2018 'I dashuri po më lë javë për javë!' Habit aktorja shqiptare, i bën thirrje LIVE të dashurit: Pajtohu, mos bëj si kalama

Aktorja e njohur Ana Lika e ftuar në emisionin “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës, ka bërë një tjetër deklaratë që padyshim merr vëmendje të madhe. 

Shpesh nëpër intervista Ana Lika ka treguar se nuk i ecën shumë mirë marrëdhënia me djemtë.

Në “Thumb”, teksa tregoi se nëse instruktorja e palestrës do ta gjuante, ajo do t’i thonte po, Anna është shprehur se kanë ardhur kohë të këqija duke qenë se i dashuri po e lë javë për javë.

“Ja t’i bëjmë një kërkesë publike… Po pajtohu tashi! Pajtohu mos bëj si kalama!”, – u shpreh Anna Lika.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094368457794189
array(1) { ["section"]=> string(120) "i-dashuri-po-me-le-jave-per-jave-habit-aktorja-shqiptare-i-ben-thirrje-live-te-dashurit-pajtohu-mos-bej-si-kalama-109860" }