I dehur dhe në sens të kundërt, shoferi bën kërdinë në mes të rrugës

Publikuar tek: aktualitet, më 09:29 28-02-2017 I dehur dhe në sens të kundërt, shoferi bën kërdinë në mes të rrugës

Një person është arrestuar natën e mbrëmshme, pasi u kap duke drejtuar makinën në gjendje të dehur.

Sipas policisë, B. E., 24 vjeç, banues në Tiranë po qarkullonte me mjetin e tij tip Volksvagen në sens të kundërt me atë lëvizjes, në rrugën “Bab Rexha” dhe për pasojë ka humbur kontrollin, duke dëmtuar disa mjete të parkuara.   

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohen plaçkitësit e kryeqytetit, vidhnin alkool dhe pajisje elektronike (EMRAT)
BE ashpërson masat, ja vendet që rrezikojnë pezullim vizash »
Article Logic
Execution time: 0.010353803634644
array(1) { ["section"]=> string(73) "i-dehur-dhe-ne-sens-te-kundert-shoferi-ben-kerdine-ne-mes-te-rruges-70207" }