I dehur sulmon mjekët dhe policinë, arrestohet shqiptari në Itali

Publikuar tek: aktualitet, më 07:44 28-01-2020 I dehur sulmon mjekët dhe policinë, arrestohet shqiptari në Itali

Policia italiane ka arrestuar një 44 vjeçar shqiptar, pasi sulmoi punonjësit e ambulancës e më pas një oficer policie në Rimini.

Sipas mediave fqinje, mësohet se shqiptari u gjet në gjendje të dehur i shtrirë në tokë.

Pasi erdhi ambulanca dhe policia, 44 vjeçari sulmoi punonjësit e ambulancës dhe më pas i bëri rezistencë policisë.

Më tej, shqiptari u shoqërua në komisariatin e Riminit. Kujtojmë që 44 vjeçari kishte kërkuar azil politik, por nuk i ishte pranuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.04289984703064
array(1) { ["section"]=> string(71) "i-dehur-sulmon-mjeket-dhe-policine-arrestohet-shqiptari-ne-itali-193357" }