I dehur tentoi të therrë babain dhe vëllain, arrestohet në Tiranë 36-vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 10:20 22-10-2020 I dehur tentoi të therrë babain dhe vëllain, arrestohet në Tiranë 36-vjeçari Foto ilustruese

Një 36-vjeçar është arrestuar pasi ka ofenduar, kërcënuar dhe tentuar që të godasë me thikë babanë dhe vëllain e tij.

Ngjarja ka ndodhur në banesën e tyre në Tiranë. Ende nuk dihen shkaqet që e kanë shtyrë 36 vjeçarin me iniciale A. D., që të ndërmarrë një veprim të tillë.

Sipas policisë, në momentin e sherrit, 36 vjeçari ka qenë në gjendje të dehur.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Presidenti Meta dekoron me titullin “Nderi i Kombit” kompozitorin e madh Çesk Zadeja
Favorizuan biznesmenin Mustafa Koka dhe i shkaktuan shetit 200 milion lekë dëm, arrestohet inxhinierja e ARRSH, ishte në kërkim (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.01190185546875
array(1) { ["section"]=> string(82) "i-dehur-tentoi-te-therre-babain-dhe-vellain-arrestohet-ne-tirane-36-vjecari-224697" }