I dehuri hidhet në shina, treni kalon sipër kokës së tij, si shpëtoi mrekullisht (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 07:50 24-02-2018 I dehuri hidhet në shina, treni kalon sipër kokës së tij, si shpëtoi mrekullisht (VIDEO)

Një peron i dehur ka përfunduar në shina, ndërsa treni ka kaluar mbi trupin e tij. Ngjarja ka ndodhur në Essex të Britanisë së Madhe.

Derek Acton, është regjistruar në kamera duke u ngjitur në hekurudhë në stacionin Harloë Mill. Pak momente më pas, treni kaloi mbi kokën e tij, por si për mrekulli, ai mbijetoi pa u dëmtuar.

Por ai nuk i ka shpëtuar dënimit gjyqësor.

Në Gjykatën e Magjistraturës në Highbury, të hënën më 19 shkurt, Derek Acton iu dorëzua një urdhër 12 mujor për t'i shërbyer komunitetit, një kërkesë për ndalimin e konsumit të alkoolit për 60 ditë, dhe një gjobë prej 570 paund.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011873006820679
array(1) { ["section"]=> string(91) "i-dehuri-hidhet-ne-shina-treni-kalon-siper-kokes-se-tij-si-shpetoi-mrekullisht-video-111279" }