I del para trenit por do ju duket e pabesueshme ajo ç’ka ndodh (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 18:36 20-10-2016

Mund t’ju duken e pabesueshme por këto pamje janë mëse reale.

Një çiklist i dehur ndodhet në shina, ndërkohë që treni po vjen, me shpejtësi është hedhur një nga punëtorët e rrugës duke i shpëtuar jetën. Gjithçka duket si nëpër filma, por fatmirësisht personi e ka shpëtuar në kohë dhe pse ka rrezikuar jetën e tij. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02232813835144
array(1) { ["section"]=> string(74) "i-del-para-trenit-por-do-ju-duket-e-pabesueshme-ajo-c-ka-ndodh-video-56859" }