I dënuar me 11 vite burg për vrasje me dashje, arrestohet personi i shpallur në kërkim

Publikuar tek: aktualitet, më 14:16 20-04-2015 I dënuar me 11 vite burg për vrasje me dashje, arrestohet personi i shpallur në kërkim

Policia e Tropojës ka arrestuar në orët e para të ditës së sotme  një person të shpallur në kërkim, në qytetin e Bajram Currit. Në kuadër të operacionit të koduar “Valbona”, është arrestuar shtetasi Vladimir Biberaj, i dënuar me 11 vite e 4 muaj burg.

Më datë 23 mars të këtij viti, Biberaj është dënuar me më shumë se 11 vite burg për veprat penale “Vrasje me dashje “ dhe “Armbajtie pa leje”. Tashmë materialet shtesë të këtij shtetasi do t’i kalojnë Prokurorisë së Tropojës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « KLD pranon kërkesën e Prokurorisë për shqyrtimin e vendimit të pafajësisë për Arben Frrokun
Takimi Kerry -Bushati, nënshkruhet marrëveshja e partneritetit strategjik »
Article Logic
Execution time: 0.012547016143799
array(1) { ["section"]=> string(90) "i-denuar-me-11-vite-burg-per-vrasje-me-dashje-arrestohet-personi-i-shpallur-ne-kerkim-9244" }