I dënuar me burg në Itali për prostitucion dhe skllavërim, arrestohet 40-vjeçari (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:21 16-07-2019 I dënuar me burg në Itali për prostitucion dhe skllavërim, arrestohet 40-vjeçari (EMRI) Ilustruese

Policia e Vlorës ka arrestuar një 40-vjeçar me qëllim ekstradimin drejt Italisë.

Burime nga blutë bëjnë me dije se në pranga ka rënë, Ervin Farija, 40 vjeç.

Ky i fundit është dënuar në 2005-ën me 6 vite burg nga gjykata e Milanos për shfrytëzim prostitucioni dhe skllavërim.

Vijon..

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029532194137573
array(1) { ["section"]=> string(91) "i-denuar-me-burg-ne-itali-per-prostitucion-dhe-skllaverim-arrestohet-40-vjecari-emri-172366" }