I dënuar më parë, kanos me jetë gruan e tij: Arrestohet vlonjati

Publikuar tek: aktualitet, më 09:15 03-02-2017 I dënuar më parë, kanos me jetë gruan e tij: Arrestohet vlonjati

Policia ka vënë në pranga një 46 vjeçar të dënuar dhe më parë pasi ka kanosur me jetë gruan e tij.

Ndaj kësaj të fundit është lëshuar menjëherë urdhër mbrojtje.

Policia bën me dije se, më datë 02.02.2017, u arrestua shtetasi Flamur Z., 46 vjeç, banues në Vorë, i dënuar më parë, sepse në banesën e tyre ka fyer e kanosur me jetë, duke dhunuar psikologjikisht në mënyrë të përsëritur bashkëshorten e tij, shtetasen D. Z., 39 vjeçe, të cilës i;u plotësua dhe kërkesë padia për lëshimin e menjëhershëm të urdhërit të mbrotjes. Ligji Nr. 9669 datë 18.12.2006. Parashikuar nga Neni 130/a i Kodit Penal.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Finalizohen 2 operacione antidrogë, sekuestrohet drogë dhe armë, 3 në prnga (Emrat dhe Video)
Ndihmuan trafikantët e drogës, si u futën në kurth 2 shefat e policisë në Vlorë dhe Tepelenë »
Article Logic
Execution time: 0.0102219581604
array(1) { ["section"]=> string(68) "i-denuar-me-pare-kanos-me-jete-gruan-e-tij-arrestohet-vlonjati-67577" }